Nasz gramofon TT2 to gramofon, który po prostu chcesz posiadać... Łatwo jest podłączyć go do głośników lub wzmacniacza i natychmiast podnieść swój status kulturowy o klasę lub dwie.

- Audiofilski, minimalistyczny design
- Ciężki, szklany talerz
- Zamontowana fabrycznie wkładka Ortofon OM5e
- Wysokiej klasy okablowanie sygnałowe z wtykami RCA

Jeżeli kiedykolwiek powstał dobrze zbudowany gramofon to jest nim niewątpliwie TT2. Igła, wkładka, talerz - wszystkie są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zwykle można znaleźć tylko w droższych modelach. Podstawa jest ciężka, co oznacza, że twoje płyty nie będą się przesuwać, uszkadzając igłę i twoje cenne uszy. TT2 jest fabrycznie wyposażony we wkładkę Ortofon OM5e (MM).

Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby obniżyć koszty produkcji TT2 i zapewnić maksimum dźwięku. Projekt jest skromny i czysty w swej formie i to jest całkowicie celowe. Matowe wykończenie wyróżnia się samo w sobie i przesyła ważne oświadczenie do reszty pokoju, że jesteś facetem z gramofonem. Jeśli potrzebujesz kilku dodatków, mamy szereg akcesoriów, które możesz dostosować i ulepszyć TT2.
Tak, twój dziadek prawdopodobnie odnosi się do czasów swojej młodości z nieco zbyt wielkim entuzjazmem. Ale jeśli istnieje jedna rzecz, która kojarzy się z ludźmi jego pokolenia. to jest to płyta winylowa, czyli medium fizyczne. Płyty CD, kasety magnetofonowe, dziwne torrentowane pliki MP3 z facetem suszącym włosy w tle - wszystkie pojawiły się i zniknęły - winyl pozostał.

To dlatego, że w absurdalnie dużych płytach jest urok, czar. Tajemnica? Precyzyjne umiejscowienie igły i brak wszechstronnej sztucznej inteligencji i listy odtwarzania, która przetasowałaby twoją muzykę, której po prostu nie możesz znaleźć dziś nigdzie indziej. Inwestowanie w gramofon to inwestycja w twoje muzyczne doświadczenia.TT-2 stanowi prawdziwie minimalistyczne podejście do konstrukcji gramofonu. Wszystko, co tam jest, zapewnia jego długotrwałą i wydajną pracę. TT-2 nie ma wbudowanego przedwzmacniacza gramofonoweg musisz więc zaopatrzyć się w odpowiednie głośniki aktywne lub wzmacniacz. Nasze własne głośnki ALTO Active, FORTE Active i wzmacniacz SA1 mają wbudowane przedwzmacniacze gramofonowe i to załatwia problem.

Jeśli twój sprzęt nie ma przedwzmacniacza, wybierz TT2 OPT.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Obsługa prędkości: 33.3 / 45 rpm
Długość ramienia: 8.6"
Długość efektywna ramienia: 21.9 cm
Masa efektywna ramienia: 8.0 g
Zainstalowana wkładka: Ortofon OM5e
Talerz: szkło

Wyjścia sygnałowe: kabel z wtykami RCA (1.2 m)
Wbudowany zasilacz

W komplecie: pasek, mata, skrócona instrukcja obsługi
Wymiary: 42.0 x 11.2 x 33.0 cm (SxWxG)
Waga: 4.0 kg